Mësuesja zhvishet para nxënësve (Video) - Bota Sot
Mësuesja zhvishet para nxënësve (Video)

Life style

Mësuesja zhvishet para nxënësve (Video)

Më: 11 tetor 2015 Në ora: 12:58

Një mësuese në një shkollë 9­vjeçare ka dhënë një leksion mjaft të çuditshëm dhe interesant. Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej.

Nxënësit panë të habitur mësuesen teksa zhvishej por me sa duket ajo kishte përgatitur një mësim praktik. Mësuesja kishte veshur një kostum ku shiheshin gjithë organet jetike të njeriut. Videoja është filmuar nga një nxënës.

Biologie op Groene Hart Rijnwoude is echt supercool!!!

Posted by Groene Hart scholen on Monday, 5 October 2015

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...