Njihuni me babain e njëqind fëmijëve (VIDEO) - Bota Sot
Njihuni me babain e njëqind fëmijëve (VIDEO)

Life style

Njihuni me babain e njëqind fëmijëve (VIDEO)

Më: 13 tetor 2015 Në ora: 08:32

Holandezi Ed Houben është personi i cili ka më shumë fëmijë në botë. Ndryshe ai njihet si personi më pjellor në botë, këtë tiltull ai e ka fituar pasi është babai biologjik i njëqind fëmijëve, shkruan portali Nothingcooler.com.

Houben, të cilit i është dhënë pseudonimi "The Babymaker", , filloi të dhuronte spermën e tij në klinikë, por pas një kohe ai vendosi që atë ta "ofronte" personalisht, me çka edhe kishte filluar një iniciativë private.

Shërbimet e tij së shpejti filluan të reklamohen në internet, por me një kusht – "krijimi" i fëmijëve të mos bëhet në mënyrë të "pastër mekanike" dhe për këtë ai ftonte klientët në shtëpinë e tij për ti mësuar se si.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...