“Alienët më rrëmbyen dhe më përdhunuan çdo ditë në Hënë” - Bota Sot
“Alienët më rrëmbyen dhe më përdhunuan çdo ditë në Hënë”

Life style

“Alienët më rrëmbyen dhe më përdhunuan çdo ditë në Hënë”

Më: 14 tetor 2015 Në ora: 18:54

Një ish-punonjëse e Forcave Ajrore Amerikane ka deklaruar se është rrëmbyer nga disa alienë me bisht, të cilët e përdhunonin çdo ditë në Hënë.

Niara Terela Isley shton se mbahej si skllave në një bazë sekrete aliene, ku detyrohej të mbante arka dhe të bënte seks me jashtëtokësorët.

Ajo pretendon se është përdhunuar në një vend me publik nga alienë që ngjanin si krokodilë.

Sipas saj, këto gjëra i kanë ndodhur në vitin 1980, kur ishte 25 vjeç.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...