Do bëhet baba? Pse nuk është i lumtur Putin në krah të bukurosheve? - Bota Sot
Do bëhet baba? Pse nuk është i lumtur Putin në krah të bukurosheve?

Life style

Do bëhet baba? Pse nuk është i lumtur Putin në krah të bukurosheve?

Më: 14 tetor 2015 Në ora: 20:37

Një finaliste e Miss Russia plotësoi ëndrrën e saj, kur bëri një selfie me presidentin Vladimir Putin.

Por presidenti nuk dukej i lumtur, teksa pozonte në krah të bukuroshes Violetta dhe mikeshës së saj, Natalya.

Ndërkohë në publik është shfaqur Alina Kabaeva, 32 vjeç, gjimnastja e përfolur si e dashura e presidentit rus.

Pesë muaj më parë ajo ishte më e shëndoshë, çka shtoi shumë spekulimet se ishte shtatzënë.

Por tanimë ajo duket më e dobësuar.

Fotot kanë nxitur spekulimet se 63-vjeçari është bërë baba për herë të tretë.

She was pictured looking slimmer at an event last nightSpotted: Alina Kabaeva was seen wearing a 'wedding ring' during her latest appearance in South OssetiaMarried? The Olympic gold medalist, pictured wearing a 'wedding ring', was in Tskhinvali to open sports centre

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...