Fotot: Vajzat e zjarrta të Tiranës e djegin natën! - Bota Sot
Fotot: Vajzat e zjarrta të Tiranës e djegin natën!

Life style

Fotot: Vajzat e zjarrta të Tiranës e djegin natën!

Më: 14 tetor 2015 Në ora: 22:29

Në Tiranë duket se kanë qenë Babastars.

Nuk kanë munguar as balerinat serbe.

Por vajzat plot hijeshi të Tiranës kanë qenë në plan të parë.

Ato e ndezin natën dhe i vënë flakën!!

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...