Shenjat që tregojnë se ajo dëshiron më shumë seks - Bota Sot
Shenjat që tregojnë se ajo dëshiron më shumë seks

Life style

Shenjat që tregojnë se ajo dëshiron më shumë seks

Më: 14 tetor 2015 Në ora: 23:33

Nëse jeni në një lidhje të re me një vajzë dhe nuk keni bërë shumë seks apo fare, këto shenja më poshtë tregojnë se ajo po dëshiron të ketë më shumë seks me ju.

1.Të brendshmet e saj po bëhen gjithnjë e më seksi

Nëse ajo po veshë të brendshme gjithnjë e më seksi, kjo është shenja e parë që tregon se ajo po dëshiron më shumë seks me ju.

2.Ajo po flirton më shumë me ju

Nëse ka filluar të flirtojë me ju më shumë se zakonisht, kjo është një tjetër shenjë se ajo po dëshiron më shumë seks.

3.Nëse ajo flen lakuriq

Nëse ajo po flen lakuriq dhe po ju dërgon fotografi nga shtrati duke i mbuluar pjesët intime me mbulesën e saj, atëherë sigurisht se ajo po dëshiron seks me ju.

4.Ajo ka filluar të flasë më shumë për seks

Nëse fjala seks dhe mesazhet erotike janë rritur në bisedat tuaja dhe më shumë nga ana e saj, atëherë sigurisht se ajo po dëshiron seks.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...