Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 11 janar 2019 Në ora: 08:26
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe reshje bore.

Reshje të borës do të ketë në pjesën perëndimore të vendit, ndërsa në pjesët tjera të vendit moti do të jetë me diell dhe vranësira.

Temperatura minimale e ditës do të jetë -9 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale e ditës do të jetë 3 gradë celsius.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...