Moti sot në Maqedoninë veriore - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë veriore

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë veriore

Më: 12 janar 2019 Në ora: 09:18
Ilustrim

Moti do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla. Do të fryjë erë veri-perëndimore.

Temperaturat në mëngjes do të lëvizin nga -14 deri -6 gradë celsius ndërsa temperatura ditore nga -5 deri tre gradë celsius.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura do të ulet deri -10 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore do të arrijë deri – 2 gradë celisus.

Gjatë fundjavës moti do të jetë stabil, thatë me temperatura të ulëta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...