Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 18 janar 2019 Në ora: 08:04
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira lokale, ndërsa në disa lugina do të ketë kushte për paraqitje të mjegullës.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -12 deri -3 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 1 deri 8 gradë ceclius.

Gjatë fundjavës moti pritet të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje të shiut dhe borës, sidomos në pjesën perëndimore të vendit.

Reshje më të mëdha priten nga dita e martë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...