Ikja e Gruevskit, Zaev: Të mbaroj hetimi, pastaj do kërkojmë përgjegjësi - Bota Sot
Ikja e Gruevskit, Zaev: Të mbaroj hetimi, pastaj do kërkojmë përgjegjësi

Maqedonia

Ikja e Gruevskit, Zaev: Të mbaroj hetimi, pastaj do kërkojmë përgjegjësi

Më: 22 janar 2019 Në ora: 23:10
Zoran Zaev

Ndërkohë i pyetur se pse nuk ka përgjegjësi për ikjen e Gruesvkit, Zaev me përgjigje se fillimisht duhet të mbaroj hetimi, që të shihet qartë se kush duhet të bartë përgjegjësi.

“Më dhemb se kërkojnë përgjegjësi nga Oliveri dhe të tjetër, por le të mbaroj hetimi dhe pastaj do të shohim se kush ka përgjegjësi dhe gjithsesi se do të ketë përgjegjësi. Por duhet të mbaroj hetimi”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...