Ndërrojnë jetë babë e bir në Shkup - Bota Sot
Ndërrojnë jetë babë e bir në Shkup

Maqedonia

Ndërrojnë jetë babë e bir në Shkup

Më: 23 janar 2019 Në ora: 11:57
Foto ilustrim

Një fatkeqësi familjare ka ndodhur në Shkup. Për një natë ka ndërruar jetë djali 35-vjeçar dhe më pas edhe babai.

Mbrëmjen e të martës klubi i hendbollit Rinia nga Shkupi mbeti pa njërin prej hendbollistëve më të dalluar, pasi nga jeta u nda Arsim Idrizi.

Por ky lajm nuk është i fundit i hidhur në familjen Idrizi, ngase vetëm një orë pasi që Arsimi ndërroi jetë, në pamundësi për ta përballuar humbjen e të birit, pas një sulmi në zemër ka ndërruar jetë edhe babai i Arsimit.

Arsimi vdiq në moshën 35 vjeçare për shkak se nuk arriti t’i përballojë sëmundjes së rëndë dhe të pashërueshme që kishte kohën e fundit.

Varrimi i të ndjerëve bëhet sot pas namazit të ikindisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...