Zaev bën një gjest interesant në Ohër - Bota Sot
Zaev bën një gjest interesant në Ohër

Maqedonia

Zaev bën një gjest interesant në Ohër

Më: 2 shkurt 2019 Në ora: 09:37
Zoran Zaev

Kryeministri Zoran Zaev tepër i gëzuar nga tribuna dhe pritja e qytetarëve në Ohër, nuk ka lënë pa bërë edhe veprime të tjera, për të qenë sa më afër tyre dhe për tu dukur tejet më popullor. 

Ai në një rast ka ndërhyrë tek një masë e të rinjve duke kërkuar që ata të bëhen gati për një selfie. Kështu që kryeministri është ngjitur në një karrige dhe ka bërë selfien.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...