Ohër: Ndiqen penalisht tre djelmosha nga 17 vjeç, kanë vjedhur para nga një djalosh 13 vjeç - Bota Sot
Ohër: Ndiqen penalisht tre djelmosha nga 17 vjeç, kanë vjedhur para nga një djalosh 13 vjeç

Maqedonia

Ohër: Ndiqen penalisht tre djelmosha nga 17 vjeç, kanë vjedhur para nga një djalosh 13 vjeç

Më: 4 shkurt 2019 Në ora: 15:53
Ilustrim

SPB Ohër ka ngritur padi penale kundër B.R.(17), J.D.(17) dhe D.Sh.(17) të gjithë nga Ohri, për shkak të ekzistimit të dyshimeve për kryerjen e veprës penale “ vjedhje “.

Me 27.01.2019 në ora 01.30 në Ohër në bulevardin ‘Rilindasit Maqedonas’ të paditurit duke përdorur forcën fizike nga një 13 vjeçar kanë vjedhur para.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...