Shkup: Sulmohet fizikisht nga ish i dashuri një grua 72 vjeçare - Bota Sot
Shkup: Sulmohet fizikisht nga ish i dashuri një grua 72 vjeçare

Maqedonia

Shkup: Sulmohet fizikisht nga ish i dashuri një grua 72 vjeçare

Më: 10 shkurt 2019 Në ora: 14:24
Foto Ilustrim

Me 09.02.2019 në ora 10.15 në SPB Shkup, T.D.(72) nga Shkupi ka lajmëruar se me 08.02.2019 në ora 20.00 në banesën e saj ka ardhur V.C.(68), me të cilin paraprakisht ka qenë në lidhje dhe fizikisht e ka sulmuar pasi që ka refuzuar ta vazhdojnë lidhjen.

Po ndërmerren masa për zbardhjen e tërësishme të rastit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...