Digjet një shtëpi në Batincë të Shkupit - Bota Sot
Digjet një shtëpi në Batincë të Shkupit

Maqedonia

Digjet një shtëpi në Batincë të Shkupit

Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 13:34
Foto Ilustrim

Është djegur një shtëpi në fshatin Batincë të Shkupit. Sipas zjarrfikëseve të Bashkisë së Shkupit, zjarri shpërtheu në mesnatë në rrugën “6” nr.14.

Ekipet kanë intervenuar në mesnatë deri në ora 02:40.

Gjatë intervenimit kanë marrë pjesë gjithsej gjashtë automjete dhe 14 zjarrfikës. Kurse gjithsej 100 metra katrorë janë të përfshirë nga zjarri, ende nuk është përcaktuar dëmi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...