Rrahje grupore në Butel të Shkupit - Bota Sot
Rrahje grupore në Butel të Shkupit

Maqedonia

Rrahje grupore në Butel të Shkupit

Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 16:27
Foto Ilustrim

Me 11.02.2019 rreth orës 19.30 në SPB Shkup është lajmëruar se në rrugën ‘Butel’, A.B.(17), K.S.(17) dhe A.J.(17) nga Shkupi janë sulmuar fizikisht nga F.V., M.N., E.I. dhe persona tjerë me të cilët janë njohur prej më herët, të njëjtit kanë përdorur edhe mjete metali.

Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...