Aksident i rëndë në autostradën Shkup Tetovë, rrokulliset autobusi - Bota Sot
Aksident i rëndë në autostradën Shkup Tetovë, rrokulliset autobusi

Maqedonia

Aksident i rëndë në autostradën Shkup Tetovë, rrokulliset autobusi

Nga: Z.M Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 17:28
Foto nga vendi i ngjarjes

Para pak çastesh në autostradën Shkup-Tetovë, afër Sarajit është rrokullisur një autobusë. 

Të gjithë udhëtarët kanë mbetur të ngujuar brenda autobusit dhe po presin intervenimin e ekipeve të shpëtimit. Në këto momente sapo ka arritur një ekip i policisë.

Akoma nuk dihet numri i udhëtarëve si dhe nëse ka apo jo të lënduar gjatë këtij aksidenti. Shkaqet e aksidentit gjithashtu nuk dihen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...