Kryeministri Zaev sot në orën 10 e 30 do t’i vizitojë personat e lënduar nga aksidenti - Bota Sot
Kryeministri Zaev sot në orën 10 e 30 do t’i vizitojë personat e lënduar nga aksidenti

Maqedonia

Kryeministri Zaev sot në orën 10 e 30 do t’i vizitojë personat e lënduar nga aksidenti

Më: 14 shkurt 2019 Në ora: 09:34
Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev

Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev sot në orën 10 e 30 do t’i vizitojë personat e lënduar nga aksidenti rrugor që ndodhi mbrëmë në autostradën Shkup-Tetovë, të cilët ndodhen në Spitalin “8 Shtatori”.

Pastaj, kryeministri do të shkojë në Gostivar ku në orën 12:00 do të merr pjesë në seancën komemorative ku dhe do të mbajë fjalim për nderë të qytetarëve që ndërruan jetë në aksident.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...