Hahn: Më ka prekur thellësisht aksidenti i natë së kaluar - Bota Sot
Hahn: Më ka prekur thellësisht aksidenti i natë së kaluar

Maqedonia

Hahn: Më ka prekur thellësisht aksidenti i natë së kaluar

Më: 14 shkurt 2019 Në ora: 14:53
Eurokomisari për Zgjerim të BE-së, Johannes Hahn

Eurokomisari për Zgjerim të BE-së, Johannes Hahn ka shprehur ngushëllime për familjarët e personave të vdekur nga aksidenti tragjik që ndodhi dje në rrugën Shkup-Tetovë.

“Më ka prekur thellësisht aksidenti i natës së kaluar në Maqedoninë e Veriut, në autostradën Shkup-Tetovë. Ngushëllime për familjarët dhe miqtë e viktimave dhe të lënduarve”, shkruan Hahn në rrjetin social “Twitter”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...