Lëshohet për trafik edhe rruga e vjetër Shkup-Tetovë - Bota Sot
Lëshohet për trafik edhe rruga e vjetër Shkup-Tetovë

Maqedonia

Lëshohet për trafik edhe rruga e vjetër Shkup-Tetovë

Më: 14 shkurt 2019 Në ora: 19:33
Foto ilustruese

Rruga e Vjetër Shkup-Tetovë prej orës 16:20 është lëshuar për trafik, thanë nga AMSM-ja.

Trafiku u ndërpre nga dje pasdite pas aksidentit me autobus në fshatin Laskarcë.

Nga aksidenti tragjik jetën e humbën 15 persona dhe dy janë ende në gjendje kritike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...