40 vjeçari i ndjerë nga Gostivari la dy vajza të mitura - Bota Sot
40 vjeçari i ndjerë nga Gostivari la dy vajza të mitura

Maqedonia

40 vjeçari i ndjerë nga Gostivari la dy vajza të mitura

Më: 16 shkurt 2019 Në ora: 14:57
Foto

Ferdi Kaso është 40 vjeçari Ferdi Kaso nga Gostivari. Ai është baba i dy vajzave të mitura.

Sipas mjekëve Ferdi Kaso ka ndëruar jetë sot në orët e hershme të mëngjesi i cili nuk ka arritur të mbijetojë pas lëndimeve të rënda.

“Për fat të keq, Ferdi Kaso nuk arriti të ju mbijetojë lëndimeve, pavarsisht përpjekjeve maksimale nga ekipa, sot rreth orës 5 në mëngjes e humbëm atë” është shrephur Ilir Hasani.

Kaso ishte operuar dy herë prej pranimit të tij në spital, por trupi i tij nuk ka reaguar pas mjekimit dhe operacionit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...