Presidencialet, fillon takimi Zaev-Gashi - Bota Sot
Presidencialet, fillon takimi Zaev-Gashi

Maqedonia

Presidencialet, fillon takimi Zaev-Gashi

Më: 19 shkurt 2019 Në ora: 15:36
Zoran Zaev dhe kryetarit të partisë Alternativa e Afrim Gashit

Sapo ka filluar takimi mes kryeministrit Zoran Zaev dhe kryetarit të partisë Alternativa e Afrim Gashit.

Në këtë takim Zaevi dhe Gashi do të diskutojnë për kandidat të përbashkët për president.

Në ora 16.00 kryeministri Zaev do të takohet edhe me kryetarin e PDSH-së Menduh Thaçi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...