Ndalohet qarkullimi i automjeteve të rënda ngarkuese në gryka malore - Bota Sot
Ndalohet qarkullimi i automjeteve të rënda ngarkuese në gryka malore

Maqedonia

Ndalohet qarkullimi i automjeteve të rënda ngarkuese në gryka malore

Më: 23 shkurt 2019 Në ora: 10:22
Foto Ilustrim

Nga “Rrugët e Maqedonisë” informojnë se sot në mëngjes, për shkak të reshjeve intensive të borës dhe erës së përforcuar vendoset ndalesë për automjete të rënda ngarkuese në drejtimin rrugor aksi-Mavrovë-Dibër, Manastir-Resnjë përmes vendkalimit malor Gjavatë, Gostivar-Kërçovë përmes vendkalimit malor Strazhë dhe drejtimin rrugor Pallankë-vendkalimi kufitar Deve Bair.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...