Momirovski: Bojkoti i zgjedhjeve nuk shkon në favor të asnjë partie - Bota Sot
Momirovski: Bojkoti i zgjedhjeve nuk shkon në favor të asnjë partie

Maqedonia

Momirovski: Bojkoti i zgjedhjeve nuk shkon në favor të asnjë partie

Më: 5 mars 2019 Në ora: 23:21
Goran Momirovski

Gazetari dhe opinonisti Goran Momirovski, i ftuar në emisionin “Programi 200”, tha se bojkoti i zgjedhjeve presidenciale nuk shkon në favor të asnjë partie.

Ai thotë më tej se, pas zgjedhjeve presidenciale, asnjë parti humbëse nuk mund të kërkojë zgjedhje të parkohshme.

Sipas Mimorovskit partitë duhet të pranojnë rezultate cilado qofshin ato.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...