Kandidati shqiptar për President, Blerim Reka takon shefin e OSBE në Shkup, Klemens Koja - Bota Sot
Kandidati shqiptar për President, Blerim Reka takon shefin e OSBE në Shkup, Klemens Koja

Maqedonia

Kandidati shqiptar për President, Blerim Reka takon shefin e OSBE në Shkup, Klemens Koja

Më: 14 mars 2019 Në ora: 13:44
Blerim Reka takon shefin e OSBE në Shkup, Klemens Koja

Kandidati i pavarur i mbështetur nga dy partitë opozitare shqiptare, ASH dhe Lëvizja BESA, Blerim Reka sot ka zhvilluar një takim me shefin e OSBE-së në Shkup, Ambasadorin Klemens Koja.

Siç bëhet e ditur temë e takimit kanë qenë zgjedhjet presidenciale që do të mbahen më 21 prill të këti viti.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...