Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 17 mars 2019 Në ora: 09:13
Foto Ilustrim

Moti sot në vend do të jetë i ngrohtë dhe me diell dhe me erë në drejtim perëndimor

Temperaturat e mëngjesit do të jenë nga -2 deri 4 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore nga 15 deri 25 gradë celsius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me diell ndërsa temperatura maksimale do të arrijë 23 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...