Aksident në rrugën Vërtok – Raven të Gostivarit, humb jetën një person - Bota Sot
Aksident në rrugën Vërtok – Raven të Gostivarit, humb jetën një person

Maqedonia

Aksident në rrugën Vërtok – Raven të Gostivarit, humb jetën një person

Më: 17 mars 2019 Në ora: 16:45
Aksidenti

Aksidenti i sotshëm që ka ndodhur rreth orës 15:00 në rrugën lokale Vërtok – Raven ka humbur jetën një person.

Sipas informatave të para të policisë, në aksident kanë marrë pjesë një veturë me “Audi” e drejtuar nga 62 vjeçri M.Z nga Gostivari dhe një motoçikletë “Kawasaki”. drejtuar nga 21 vjeçari Z.Z nga Gostivar.

Pas goditjes, motoçiklisti ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Për momentinpo nga policia e Gostivarit po vërtetohen arsyet dhe rrethanat për aksidentin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...