Policja maqedonase: Shqiptari i mirë është shqiptari vdekur - Bota Sot
Policja maqedonase: Shqiptari i mirë është shqiptari vdekur

Maqedonia

Policja maqedonase: Shqiptari i mirë është shqiptari vdekur

Më: 17 mars 2019 Në ora: 22:13
Foto

Reagimet kanë qenë të shumta ndaj saj edhe nga vet kolegët duke thënë se po të ishte ndonjë shqiptar që moti do ishte larguar nga puna.

Në anën tjetër MPB ende nuk ka ndërmarrë masa ndaj punonjëses e cila paguhet edhe nga taksapaguesit shqiptar për të krijuar rend dhe siguri, e në anën tjetër e njëjta i do të vdekur.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...