Jakimovski para gjyqit: Do të fitojmë! - Bota Sot
Jakimovski para gjyqit: Do të fitojmë!

Maqedonia

Jakimovski para gjyqit: Do të fitojmë!

Më: 19 mars 2019 Në ora: 14:44
Stevçe Jakimovski

Jakimovski i cili doli shkurt para gjyqit i ka përshëndetur gazetarët dhe ka deklaruar se do të fitojmë.

Ish-Kryetari i Komunës së Karposhit, Stevçe Jakimovski mëngjesin e sotëm u arrestua dhe është dorëzuar para gjyqtarit me procedurë paraprake, ndërsa gjyqi ka vendosur se i njëjti ka kryer vepër penale për keqpërdorim të detyrës zyrtare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...