LSDM: Siljanovska sërish në mbrojtje të kriminelëve - Bota Sot
LSDM: Siljanovska sërish në mbrojtje të kriminelëve

Maqedonia

LSDM: Siljanovska sërish në mbrojtje të kriminelëve

Më: 19 mars 2019 Në ora: 14:46
LSDM

Kandidatja e Hristijan Mickovskit, Gordana Siljanovska, sërish është vënë në mbrojtje të kriminalitetit dhe kriminelëve.

Me këtë sjellje, Siljanovska edhe një herë ka vërtetuar se edhe ajo ashtu si Mickovski dhe Ivanovi i takojnë rrjetit të Nikolla Gruevskit, rrjetit në mbrojtje të kriminalitetit. Siljanovska nuk mundet të qëndrojë në anën e së drejtës, sepse është në anën e kriminelëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...