Banori i Haraçinës e shkel me veturë një zyrtar policor - Bota Sot
Banori i Haraçinës e shkel me veturë një zyrtar policor

Maqedonia

Banori i Haraçinës e shkel me veturë një zyrtar policor

Më: 19 mars 2019 Në ora: 16:29
Foto Ilustrim

Dje në ora 16.00 në SPB Shkup në bulevardin “Krste Misirkov”, zyrtari policor është goditur nga vetura “Folksvagen golf” me targa nga Shkupi, e drejtuar nga Sh.M.(28) nga fshati Haraçinë.

Gjatë tentimit që zyrtari policor ta legjitimoje Sh.M. për shkak të shkeljes në trafik, ai ka refuzuar dhe me veturë e ka goditur zyrtarin policor.

Sh.M. është arrestuar në Stacionin Policor dhe kundër tij do të ngritet padi adekuate penale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...