Debat publik për Propozim-ligjin për mbrojtje sociale - Bota Sot
Debat publik për Propozim-ligjin për mbrojtje sociale

Maqedonia

Debat publik për Propozim-ligjin për mbrojtje sociale

Më: 20 mars 2019 Në ora: 09:32
Kuvendi

Në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë sot seancë do të mbajë Komisioni për Punë dhe Politikë Sociale.

Në seancë do të mbahet debat publik me temë “Propozim-ligji për mbrojtje sociale”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...