Shkup, është djegur një veturë në afërsi të Ramstorit - Bota Sot
Shkup, është djegur një veturë në afërsi të Ramstorit

Maqedonia

Shkup, është djegur një veturë në afërsi të Ramstorit

Më: 20 mars 2019 Në ora: 11:16
Makina në Flake

Sot rreth orës 8 të mëngjesit është djegur një veturë  në lëvizje në Stacionin hekurudhor të vjetër në afërsi të Qendrës tregtare “Ramstor”.

Nga Njësia e Brigadës Kundër Zjarrit të Qytetit të Shkupit për MIA-n deklaruan se kanë intervenuar me një veturë dhe katër zjarrfikës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...