Deri të hënën nxehtë, nga e marta ftohje e motit në Maqedoni - Bota Sot
Deri të hënën nxehtë, nga e marta ftohje e motit në Maqedoni

Maqedonia

Deri të hënën nxehtë, nga e marta ftohje e motit në Maqedoni

Më: 22 mars 2019 Në ora: 11:12
Moti

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira, ku temperaturat do të arrin deri në 21 gradë celsius.

Deri ditën e hënë moti do të jetë stabil dhe i ngrohtë, ndërsa nga dita martë do të ketë ndryshim të motit.

Nga Enti Hidrometeorologjik njoftojnë se ditën e martë dhe të mërkurë pritet që të kthehen reshjet e shiut, ndërsa në vendet malore pritet edhe reshje të borës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...