Zhduket një person në ujërat e lumit Vardar - Bota Sot
Zhduket një person në ujërat e lumit Vardar

Maqedonia

Zhduket një person në ujërat e lumit Vardar

Më: 22 mars 2019 Në ora: 20:53
Foto ilustrim

Pjesëtarët e policisë dhe zjarrfikësit më shumë se tre orë janë në kërkim të një burri që ka rënë në ujërat e Vardarit në dalje të Gostivarit.

Një qytetar nga Gostivari ka denoncuar në polici se rreth orës 16:00 në afërsi të fshatit Mallo Turçane ka vërejtur një trup burri, të cilin e ka bartur uji.

Ai është përpjekur ta nxjerrë, por nuk ka arritur. Në afërsi të fshatit Balindoll e ka humbur nga shikimi, pas së cilës është thirrur policia dhe zjarrfikësit.

Për momentin nuk dihet identiteti i burrit, ndërsa kërkimi është intensifikuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...