Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 24 mars 2019 Në ora: 09:22
Moti

Edhe këtë ditë të fundjavës moti do të jetë me diell, por do të shfaqet vranësirë e pakët dhe do të fryj erë mesatare në drejtimin verior.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga -2 gradë e deri më 8 gradë celzius, kurse ajo ditore do të lëvizë nga 17 gradë e deri më 23 gradë celzius.

Në Shkup e rrethinë pritet të ketë mot të ngjashëm, e temperatura do të arrijë deri më 21 gradë celzius.

Mot i ngjashëm na pret edhe të hënën, kurse të martën pritet ndryshim, pra rënie temperaturash.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...