Aksident i tmershëm në rrugën Gostivar – Kërçovë, 6 të lënduar - Bota Sot
Aksident i tmershëm në rrugën Gostivar – Kërçovë, 6 të lënduar

Maqedonia

Aksident i tmershëm në rrugën Gostivar – Kërçovë, 6 të lënduar

Më: 24 mars 2019 Në ora: 21:33
Foto ilustruese

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 13.30 në afërsi të udhëkryqit për në Mavrovë. Të dyja makinat, “Pasat” me targa të Tetovës dhe “BMW” me targa të Gostivarit, të cilët kanë lëvizur në drejtime të kundërta, drejtpërdrejt janë përplasur.
Të lënduarit janë dërguar në Spitalin e Përgjithshëm të Gostivarit.
Policia ka dalë në vendngjarje për të bërë ekspertizë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...