Gjendet i vdekur 60-vjeçari nga Manastiri - Bota Sot
Gjendet i vdekur 60-vjeçari nga Manastiri

Maqedonia

Gjendet i vdekur 60-vjeçari nga Manastiri

Më: 15 prill 2019 Në ora: 21:29
Ilustrim

60-vjeçari me inicialet T.K. nga Manastiri është gjetur i vdekur në bulevardin Koço Racin.

Nga ndihma e Shpejtë njoftojnë se personit derisa po ecte në bulevard i është përkeqësuar gjendja dhe është rrëzuar, ku si pasojë edhe ka ndërruar jetë . Nga Ministria e Brendshme thonë se nuk ka gjurmë të dhunës.

Me urdhër të prokurorit publik, trupi është dorëzuar për autopsi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...