Janë kafshuar nga qentë, dy persona - Bota Sot
Janë kafshuar nga qentë, dy persona

Maqedonia

Janë kafshuar nga qentë, dy persona

Më: 18 prill 2019 Në ora: 14:51
Qent

Më 17 prill 2019, në orën 14:25, në stacionin policor të Qendrës personi  me iniciale B.V. (64) nga Pehçevë raportoi se më 16 prill 2019, rreth orës 15:15 në rrugën "1732", ai u kafshua nga një  qen endacak në anën e dorës së tij të djathtë dhe kofshën e djathtë.

Në stacionin policor të Gazi Babës (40) nga Shkupi thuhet se në të njëjtën ditë rreth orës 2:00 në rrugën "Trifun Haxhijanev" është kafshuar nga një qen një person në anën e këmbës së tij të djathtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat