Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 20 prill 2019 Në ora: 10:19
Ilustrim

Moti sot do të jetë kryesisht me diell. Nga pjesa veriore e vendit do të fryjë një erë lehtë.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga zero deri më shtatë gradë celsius, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin nga 10 deri më 21 gradë celsius.

Deri ditën e hënë moti do të jetë stabil dhe kryesisht me diell. Reshje të reja të shiut do të ketë nga fundi i ditës së hënë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...