Zbulohen lëndë narkotike në burgun e Prilepit - Bota Sot
Zbulohen lëndë narkotike në burgun e Prilepit

Maqedonia

Zbulohen lëndë narkotike në burgun e Prilepit

Më: 20 prill 2019 Në ora: 17:05
Foto ilustrim

Kundër një 40-vjeçari na Shtipi është ngritur padi penale për dyshimin “prodhim dhe tregtim të lëndëve narkotike”.

Nga policia deklarojnë se në dhjetor, vitin e kaluar, në burgun e Prilepit gjatë kontrollit është gjetur një pako e cila ka qenë e dedikuar për të akuzuarin.

Gjatë kontrollit të paketës është zbuluar mariuhanë e cila menjëherë është konfiskuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...