Gordana Siljanovska para Blerim Rekës dhe Stevo Pendarovskit tek shkolla tekstile në Tetovë - Bota Sot
Gordana Siljanovska para Blerim Rekës dhe Stevo Pendarovskit tek shkolla tekstile në Tetovë

Maqedonia

Gordana Siljanovska para Blerim Rekës dhe Stevo Pendarovskit tek shkolla tekstile në Tetovë

Më: 21 prill 2019 Në ora: 19:47
Shkolla Tekstile në Tetovë

Sapo ka përfunduar numrimi i votave tek vendvotimi 142/1 tek shkolla Tekstile në Tetovë.

Gordana Siljanovska 145

Stevo Pendarovski 61

Blerim Reka 33

Të pa vlefshme 8

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...