Zbulohet identiteti i babait dhe djalit, që u gjetën të vrarë në Opajë - Bota Sot
Zbulohet identiteti i babait dhe djalit, që u gjetën të vrarë në Opajë

Maqedonia

Zbulohet identiteti i babait dhe djalit, që u gjetën të vrarë në Opajë

Më: 22 prill 2019 Në ora: 12:22
Elham Sallahi – Bellanoca, personi që u gjend i vdekur pas plagëve të marra

Elham Sallahi – Bellanoca quhet viktima që mbërmë ndërroi jetë pas palagëve të marra me armë zjarri. Elhami ishta babai djali i tij 9-vjeçar tani më të ndjerë i cili në krahë të babait janë gjetur pa shenja jete në fushat e fshatit Sllupçan mbrëmë në orën 22:40.

Nëpunësit policor nga Reparti policor i Mateçit në hyrje të fshatit Sllupçan, në vendin e quajtur “Pusi i Sllupçanit”, kanë gjetur një automjet udhëtues “Opel Astra” me targa të Shkupit, në të cilin ishin dy persona pa shenja jete, raporton Ministria e Punëve të Brendshme.

Babë e bir kishin plagë nga armë zjarri, ndërsa siç merr vesh, deri më tani nuk ka një pistë konkrete hetimi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...