Lajm i fundit: Vritet një person në fshatin Rashçe të Shkupit - Bota Sot
Lajm i fundit: Vritet një person në fshatin Rashçe të Shkupit

Maqedonia

Lajm i fundit: Vritet një person në fshatin Rashçe të Shkupit

Më: 25 prill 2019 Në ora: 15:03
Foto ilustrim

Para pak çastesh ka ndodhur një vrasje në Rashçe të Sarajit. Është vrarë personi Sh.XH për çështje hakmarrje nga disa persona tjerë. 

Zhurnal mëson se policia tanimë është në vendngjarje për ta hetuar më mirë rastin dhe rrethanat në të cilën është vrarë personi në fjalë. Më vonë do të kemi edhe informata më të detajuara.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...