Menduh Thaçi: Urgjentisht të largohet Mulla Sula - Bota Sot
Menduh Thaçi: Urgjentisht të largohet Mulla Sula

Maqedonia

Menduh Thaçi: Urgjentisht të largohet Mulla Sula

Më: 25 prill 2019 Në ora: 23:49
Menduh Thaçi

Ne emisinonin debativ ne Klan Maqedoni , Menduh Thaçi u pergjigj edhe rreth ngjarjeve te fundit ne BFI.

”Ai eshte nje kr.iminel , ai ska pike lidhje me muslimanizem, ai nuk ka asnje pik vote genjen.

Ai nuk ka lidhje as me din as me iman, ai e ka ndruar kushtetuen dhe e ka bere veten te perjetshem, nje njeri qe nuk jep pergjegjesi askund.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...