Seanca të dy Komisioneve parlamentare - Bota Sot
Seanca të dy Komisioneve parlamentare

Maqedonia

Seanca të dy Komisioneve parlamentare

Më: 15 maj 2019 Në ora: 09:39
Foto ilustruese

 Në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut sot seanca do të mbajnë Komisionet për çështje ekonomike dhe punë e politikë sociale.

Në rend dite të Komisionit për çështje ekonomike është Raporti vjetor për punën e Komisionit për mbrojtje të konkurrencës për vitin 2018, ndërsa në seancën e Komisionit për punë dhe politikë sociale, Propozimi ligji për ndryshim të Ligjit për sigurim pensional dhe invalidor në lexim të parë të dorëzuar nga deputetët e opozitës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...