Gostivar, policia arreston katër shtetas të Shqipërisë - Bota Sot
Gostivar, policia arreston katër shtetas të Shqipërisë

Maqedonia

Gostivar, policia arreston katër shtetas të Shqipërisë

Më: 15 maj 2019 Në ora: 16:05
Policia

Pjestarët e policisë nga Sektori për punë të brendëshme Tetovë- Stacioni policorë Gostivar, mbrëmë (15-maj) rreth orës 01.00, për shkak të dyshimit të qëndrimit dhe punësimit ilegal në rajon, kanë arestuar shtetasit e Shqipërisë: 37-vjeçarin G.Xh., 46-vjeçarin P.H., 35-vjeçarin B.M. dhe 40-vjeçarin A.H.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat