Ali Ahmeti për ”fshesën”: Nuk ka funksionarë të përjetshëm - Bota Sot
Ali Ahmeti për ”fshesën”: Nuk ka funksionarë të përjetshëm

Maqedonia

Ali Ahmeti për ”fshesën”: Nuk ka funksionarë të përjetshëm

Më: 21 maj 2019 Në ora: 07:20
Ali Ahmeti

Ali Ahmeti thote se ende nuk ka biseduar me z Zaev , ku sipas tij ka pasur disa vizita jashte vendit dhe nuk kane pasur mundesi per takim.>

Ai gjithashtu tha se per Sadulla Durakun e njeh mire dhe nuk ka ndryshime.

Ai tha se nuk ka funksionare te cilet jane te perjetshem, ato shkojne e vine por misioni vazhdon.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...