Aksident trafiku në Dollneni, vetura bie në kanalizim, lëndohet rëndë shoferi - Bota Sot
Aksident trafiku në Dollneni, vetura bie në kanalizim, lëndohet rëndë shoferi

Maqedonia

Aksident trafiku në Dollneni, vetura bie në kanalizim, lëndohet rëndë shoferi

Më: 21 maj 2019 Në ora: 15:11
Aksident

Me 20.05.2019 në rrugën lokale midis fshatrave Brailovo-Dollneni, Komuna e Dollnenit, në stacionin hekurudhor Brailovo, vetura e tipit “Ford Galaksi” pa targa, e drejtuar nga D.V.(45) nga fshati Senokos, Prilep, e ka humbur kontrollin dhe ka rënë në kanalizim.


D.V. është lënduar rëndë dhe është dërguar në Spitalin në Prilep ku iu është dhënë ndihmë mjekësore. Është kryer kontroll në vendngjarje nga ekipi i Stacionit Policor në Prilep

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat