Fillon takimi mes kreut të BDI-së Ahmeti dhe kryeministri Zaev - Bota Sot
Fillon takimi mes kreut të BDI-së Ahmeti dhe kryeministri Zaev

Maqedonia

Fillon takimi mes kreut të BDI-së Ahmeti dhe kryeministri Zaev

Më: 21 maj 2019 Në ora: 17:51
Qeveria

Para rreth një ore ka filluar takimi mes kryeministrit Zoran Zaev dhe kryetarit të BDI-së, Ali Ahmeti.

Takimi i cili po zhvillohet në Qeveri ka filluar larg syve të opinionit dhe larg kamerave televizive.

Madje nuk është paralajmëruar as deklarata nga liderët pas takimit në fjalë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...